Price: 710kr
①Network : 3G , 2G ②Memory : 2GB+16GB ③System : Android ④Battery : 1000mAh ⑤Color: Pink \ Black \ Orange ⑥Screen size : 3 in ⑨Frequency Segment: 2G:GSM :850/900/1800/1900 3G:WCDMA : B1/B2/B5/B8 ⑩Wireless Property : With Wi-Fi function, Bluetooth.
| Color | Black |
| Brand | SOYES |
| Model | Soyes Mini Small Phone |
| Screen Size | 3" |
| Rear Camera | 5MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 1000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw251127111413453126 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.